weblove.pl

Arkadiusz Narowski

napisz do mnie wiadomość

W internecie jest sporo gotowych szablonów na bloggera. Wystarczy poszukać - udostępniają je zagraniczni i polscy projektanci. Jedne dostępne są za darmo a inne za niewielką opłatą. Jeżeli nie znasz takich witryn, to zajrzyj na: baza skórek 1, baza wyglądów 2 albo przeczytaj wątek na forum blogowicza o szablonach na blogspota. Znajdziesz tam przynajmniej 10 katalogów szablonów. Być może trafisz na swój ideał albo profesjonalny projekt, który wymaga tylko niewielu poprawek. Zwracaj uwagę na "mobile friendly".


Nie ma tam nic ciekawego dla Ciebie? Potrzebny Ci polski opiekun i indywidualny projekt? Wszystkie moje szablony są elastyczne - dopasowują się do szerokości okna przeglądarki, dzięki temu dobrze wyglądają także na tabletach i komórkach. Poniżej parę przykładów:


» ekskluzywnymenel (stara wersja) - o modzie - kafelki, zamiennie 1 lub 2 na szerokość ekranu. Wpisy na głównej ładują się przy przewijaniu w dół. Pojedyncze posty w jednej, szerokiej kolumnie.


» mesmerizefashion - moda - rotator nowych wpisów na cały ekran strony głównej, kafelki na stronach kategorii, posty w jednej szpalcie. Dodatkowy szablon strony z wpisami oznaczonymi etykietą "sklep".


» jestemkasia - blog modowy - duże i małe kafelki na głównej i stronach etykiet. Polecane posty w formie rotatora. Jedna kolumna wpisu. Dzielenie tekstu w postach na kolumny różnego rodzaju (możliwość ustawienia zdjęć obok siebie).


» blondhaircare - polski blog włosowy - Układ bloga dwukolumnowy. Najnowszy post na szerokość szpalty. Pozostałe z miniaturami po boku. Dwa rotatory z sugerowanymi postami - ręcznie dobierane na górze i automatyczny na dole. Nietypowe - na bloggerze - menu rozwijane z kategoriami wpisów.


» fototrochimiak - szablon fotograficzny - nietypowy układ postów z kafelkami dopasowanymi do siebie tak, aby tworzyć jedną bryłę.


» bycidealna - blog fit / odżywianie - dwie kolumny, pierwszy post większy. Najnowsze posty z wybranych działów prezentowane w stopce bloga.


» cammy - o modzie - zamienny układ postów - raz treść jest z lewej, raz z prawej. Na stronach postów jedna szpalta. Polecane wpisy w postaci rotatora skłająjcego się z trzech pozycji.


» yowloski - inny przykład układu z kafelkami, gdzie widać jedynie zdjęcie i tytuł posta.


» agnesaadamczak - jednokolumnowy na stronie posta, zmodyfikowane strony z kategoriami (wykadrowane zdjęcia poziome, w 3 kolumnach), na stronie głównej dwie kolumny z nowymi postami a pod spodem najnowsze wpisy z czterech kategorii.


jest tego więcej (m.in. styloly.com, splendorbyclaudia.com, lumpexoholiczka.pl, kokorinoo.com, klahsadom.com, igawysocka.com, refreszing.pl), wiele schematów się w nich powtarza, ale są zazwyczaj umieszczone w inny sposób, aby nie wyglądały identycznie.


W szablonach blogspota można zrobić rotator polecanych postów, wstawić gadzet ze zdjęciami z instagrama (jako mozaika lub slider), ułożyć posty na różne sposoby, wykluczyć niektóre treści z pokazywania na wybanych podstronach, przygotować wyglądy kategorii lub strony głównej w innym stylu niż posty, rozwijane menu z kategoriami, i wiele więcej..


powrót na stronę główną | projekty wordpress | kontaktInstagram @photolovePL