weblove portfolio

Arkadiusz Narowski

napisz do mnie wiadomość

Szukasz gotowych i projesjonalnych szablonów dla swojego bloga lub witryny internetowej, przygotowanej na skrypcie WP? Zajrzyj do katalogu szablonów wordpressa, baza projektów jest ogromna: szablony stron i blogów 1. W przypadku drugiej opcji mam dla Ciebie bonus - kod zniżkowy. Otwórz szablony blogów i stron www 2 wybierz projekt, który Ci odpowiada. Potem w koszyku, w polu na rabat wpisz: Blogowicz. Od kwoty licencji zostanie odliczone 5%.


kliknij w miniaturę żeby powiększyć BeataWywial

» BeataWywiał - fotografia dziecięca i noworodkowa - prosty szablon na bloga fotograficznego. Wykonany w 2011 roku, na podstawie konkretnego projektu, który zakładał graficzne ramki wokół szpalty postów oraz rotatora z wybranymi zdjęciami, formularz kontaktowy oraz zakładki z ofertą sesji zdjęciowych. Obecnie przystosowany również pod urządzenia mobilne, dzięki temu fotobloga można przeglądać na komórkach. Pod galeriami prezentowane są podobne wpisy, dobierane na podstawie kategorii i tagów.

Większa lista indywidualnych projektów na skrypcie cms wordpress w przygotowaniu.


Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić domenę i odpowiedni serwer pod swoją stronę, rozważ ofertę dedykowaną wp, czyli hosting wordpress. Pakiety zaczynają się od 79zł a obsługa pomaga zmigrować dane od dotychczasowego dostawcy.


powrót na stronę główną | projekty blogger | kontakt