weblove portfolio

Arkadiusz Narowski

napisz do mnie wiadomość

Szukasz gotowych i profesjonalnych szablonów dla swojego bloga lub witryny internetowej, przygotowanej na skrypcie WP? Zajrzyj do katalogu szablonów wordpressa, baza projektów jest ogromna: szablony stron i blogów 1. Znajdziesz tam motywy na każdą okazję, zarówno blogowe jak i portfolio, firmowe oraz dla sklepów internetowych (eCommerce). Proste, ascetyczne i bardziej złożone. Jednostronicowe (one-page) jak i kombajny składające się z prawie nieskończonej liczby kombinacji układów.


Poniżej przykłady projektów indywidualnych, wykonanych według dokładnych opisów i ustaleń lub nadesłanych na bazie gotowych plików graficznych.


kliknij w miniaturę żeby powiększyć BeataWywial

» BeataWywiał - fotografia dziecięca i noworodkowa - prosty szablon na bloga fotograficznego. Pierwsza jego wersja powstała w 2011 roku, na podstawie konkretnego projektu fotografki, który zakładał graficzne ramki wokół szpalty postów oraz rotatora z wybranymi zdjęciami, formularz kontaktowy oraz zakładki z ofertą sesji zdjęciowych. Obecnie przystosowany również pod urządzenia mobilne, dzięki temu fotobloga można przeglądać na komórkach. Pod galeriami prezentowane są podobne wpisy, dobierane na podstawie kategorii i tagów.

kliknij w miniaturę aby powiększyć EOStudio

» EOStudio - fotografia ślubna oraz dziecięca - bardzo prosta konstrukcja strony portfolio z blogiem. Zamknięta w pojedynczej ramce. Na podstronach galerie zdjęć z większym podglądem i nawigacją w formie miniaturek, podzielone kategoriami. Do tego funkcja bloga, na którym posty z kategorii wyświetlają się jako małe kwadraty, ułatwiając wyszukiwanie interesujących wpisów z danego tematu. Ascetyczna strona na wordpressie, dopasowana do urządzeń mobilnych z mniejszym ekranem, takich jak telefony komórkowe czy tablety.

Większa lista indywidualnych projektów na skrypcie cms wordpress w przygotowaniu.


Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić domenę i odpowiedni serwer pod swoją stronę, rozważ ofertę dedykowaną wp, czyli hosting wordpress. Pakiety zaczynają się od 99zł brutto (czasami nawet taniej w promocji / po rabacie) a obsługa pomaga zmigrować dane od dotychczasowego dostawcy wraz z domeną i pocztą.


powrót na stronę główną | projekty blogger | kontakt